close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  تفریحات سالم

  بازدید : 81
  جمعه 9 اسفند 1398 زمان : 23:14

  مسافرتهاي هيجان انگيز امسال با تور مشهد، تور قشم و تور چابهار

  وب سايت آخرين نيوز ميگه مسافرتهاي هيجان انگيز با تور مشهد، تور قشم و تور چابهار انقدر خوبند که شايد يکي از دلايل سفر کردن خود را، گريز از اضطراب هايي بدانيد که در زندگي روزمره گريبان شما را مي گيرد. شما به سفر مي رويد که به آرامش روان و جان، دست بيابيد. آنگاه با ديدن دورنماي دل انگيز و زيباي مناظر، جسم شما نيز طراوت و سرمستي پيدا مي کند. اما بايد بدانيد تور مشهد که يکي از سه دغدغه اصلي مسافرت، براي تور چابهار و تور قشم هستند در به کجا رفتن، معناي خود را مي يابد. انتخاب صحيح مکاني که براي سفر در نظر مي گيريد، داراي اهميت زيادي مي باشد. البته شايد به عنوان دومين دغدغه در سفر، چگونگي رفتن براي شما مهم باشد.

  آيا با وسيله شخصي به سفر برويد يا مسئوليت اين کار را به عهده يک آژانس مسافرتي معتبر، با تورهاي جذاب گردشگري واگذار نماييد. البته شما در باره اين گزينه ها به خود کوچکترين نگراني راه ندهيد، زيرا ما با بهترين پيشنهادات، همراه شما هستيم.

  امسال کجا بريم؟

  به نظر مي رسد که با سؤال خوبي، مواجه شده ايد. محل هاي زيارتي يا مکانهاي سياحتي و شايد هم زيارت به همراه سياحت، مکان منتخب شما است. مطلب اينجاست که براستي شما در کدام مقاصد سفري، به منظور اصلي خود نائل مي شويد و آسايش را به همراه خوش گذراندن، در آنجا مي يابيد. حالا ديگر وقت آن است که به سليقه خوش پسند خود، مراجعه کنيد و به بهترين انتخاب از موارد پيشنهادي زير بپردازيد.

  تور مشهد با عظمتي پر از معنويت و سرگرمي

  اگر خواهان مسافرتي سرگرم کننده از مکاني تاريخي، طبيعي به همراه زيارت هستيد، بي شک شهر مشهد مقر حرم مقدس امام رضا (ع) بهترين مکان مي باشد. شما مي توانيد در بارگاه ملکوتي امام، خود را غرق در زيارت و عرفان بسازيد. آنگاه صادقانه خواسته هاي دل و گره هاي زندگي را، در محضر با شکوه و پرعظمت امام رضا(ع) بازگو نماييد. يادتان باشد که ملتمسانه اجابت دعاهاي خود را، خواهان شويد. آنگاه با شوق از اين زيارت سرمست کننده و معنوي در تور مشهد، جهت بازديد نقاط ديدني شهر عازم شويد.

  حرم امام رضا (ع)

  جاذبه هاي تماشايي و دلچسب مشهد

  در مشهد با مراکز گردشگري متعددي، روبه رو خواهيد شد که هر يک شما را مجذوب خود خواهد نمود. از پارک معروف کوه سنگي که به روايتي محل تاجگذاري شاه عباس صفوي است، گرفته تا آرامگاه شاعر بزرگ ايران، حکيم ابوالقاسم فردوسي که با سروده هاي حماسي شاهنامه، نام خود را جاودان نمود. تازه مي توانيد مقصد تفريحي سفر را، در منطقه زيبا و هيجان انگيز ييلاقي شانديز بدانيد. البته اگر قدم به شانديز نهاديد، هرگز تست کباب هاي خوشمزه و آبدار شيشليک شانديز را، به فراموشي نسپاريد. همچنين در مشهد، به تماشاي جاذبه هايي نظير وکيل آباد، هفت حوض که پارکي با وجود هفت حوضچه با جريان طبيعي آب مي باشد، برويد. راستي لذت گردشگري در شهرستان طرقبه را، با تماشاي مرکز تفريحي و گردشگري چاليدره به اوج برسانيد. باغ گياه شناسي، مقبره تماشايي نادر شاه افشار و ... از مراکز جالب توجه ديگري است که شما مي توانيد در تور مشهد، مورد بازديد قرار داده و از آنها لذت فراواني ببريد.

  11nj_m9.jpg

  چاليدره مشهد

  لذت تماشاي معجزه خلقتي زيبا و هيجان انگيز در تور قشم

  قصد داريم شما را به جنوب کشور و در مجاورت آبهاي نيلگون خليج فارس، به بزرگترين جزيره استان هرمزگان يعني جزيره قشم رهنمون سازيم. باور کنيد که اينجا دقيقاً، سرزميني است که پاسخگوي همه سلايق مي باشد. شما در تور قشم مي توانيد، به تماشاي طبيعت زيبا و شوق انگيز جزيره برويد. آنگاه در هنگامه اي شگفتي ساز، از پديده فرسايش به دره ستاره ها قدم بگذاريد. جزاير ناز را، در هنگام جزر و مد ببينيد. با يک قايق سواري مهيج، درختان حرا را که خصلتي سازگار با آب شور دريا دارند، در جنگل حرا مشاهده کنيد.

  جنگل حرا

  آنگاه از بازديد گنبد نمکي يا غار نمکدان جزيره قشم لذت ببريد. علاوه بر تفريحات و جاذبه هاي سرمست کننده جزيره قشم، استفاده از ورزش هاي هيجان انگيز آبي، چون اسکي روي آب، غواصي و ... را نيز مي توانيد، مورد آزمون قرار دهيد. همچنين برفراز آبهاي نيلگون خليج فارس، بر چتر پاراسل که به يک قايق موتوري متصل است، در آسمان دور از آلودگي در تور قشم به پرواز در آييد. آنگاه احساسي از رهايي، آزادي و هيجاني وصف ناپذير را تجربه کنيد. تازه با خريدي دلچسب، به خاطرات سفر خود رنگ ماندگاري ببخشيد.

  پاراسل سواري

  تور چابهار تجربه اي ماجراجويانه و به خاطرماندني

  صبر کنيد، هنوز تمام نشده به شما تعهدي نانوشته سپرده ايم که شهرهايي را که در مسافرت امسال بيشتر خوش مي گذرد، معرفي نماييم. اين بار کوله بار سفر را در چاه بهار، شهري از استان سيستان و بلوچستان، در مجاورت آبهاي گرم عمان واقع در جنوب شرقي ايران مي گشائيم. آنگاه در تور چابهار به ديدار آفرينشي شگفتي ساز، در کوه هاي برش خورده مينياتوري که خلقتي افسانه اي از کره مريخ را تجسم مي کند، مي رويد. همچنين تماشاي تالاب صورتي رنگ ليپار، با جادوي زيباي پرندگان رنگارنگ آن و پديده بهت انگيز کوه هاي گل افشان را از دست ندهيد.

  تالاب ليپار

  تصميم نهايي براي سفرهاي داخلي

  راستي به ديدار مناطق تاريخي نظير قلعه پرتغالي ها با معماري جذاب و قلعه پيروزگت که نمايي از تاريخ دوران اشکانيان و ساسانيان را نمايش مي دهد، به روستاي تيس برويد. آنگاه در ساحل زيباي مرجاني تيس، بازي و رقص موج هاي عظيم را با صخره هاي بلند شاهد باشيد. اينجاست که بعد از خواندن اين مقاله راحت ميتوانيد تصميم بگيريد که تور چابهار امسال کجا مسافرت خوش ميگذره يا تور مشهد و تور قشم، بايد انتخاب کنيم.

  همينطور از ساحل بکر مکران، ساحل تنگ با درخشندگي و انعکاس نور خوشرنگ آبي آن در شب ها و ساحل صخره اي چابهار، احساسي از آرامش را بخود ارمغان دهيد. تازه مي توانيد به غارهاي بان مسيتي چابهار برويد و به کشف آنچه در آنجا مي گذرد، بپردازيد. شايان ذکر است که شما مي توانيد علاوه بر جاذبه گردشگري بي بديل چابهار، به خريدي جانانه و مقرون به صرفه از صنايع دستي و تهيه انواع سوغات محلي از بازارهاي سنتي بپردازيد. همچنين خريد انواع پارچه هاي رنگارنگ بلوچي، جواهرات و زيور آلات از صنايع دستي چابهار را فراموش نسازيد. آنگاه با هر بار نگاه کردن به آنها، حظ و خوشي سفر را دو چندان سازيد.

  گل افشان چابهار

  سخن پاياني:

  راستي سومين دغدغه اصلي سفر را در بردن وسايلي که واقعاً نيازي واجب در مسافرتها است، در نظر بگيريد. البته يادتان باشد که عينک آفتابي، کلاه و کرم ضدآفتاب را، در سفرهاي خود جزء وسايل لازم بدانيد. همچنين جهت بدست آوردن اطلاعات واجب در تورهاي گردشگري سه شهر ذکر شده، بهتر است با آژانسهايي کار کندي که از نظر مجوز سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري معتبر بوده و چندين سال سابقه کار و مسافر بري داشته باشند، اينطوري خيال خودتان و خانواده راحتتر خواهد بود. معمولا جاهاي ديدني مشهد، قشم و چابهار انقدر زياد است که زمان زيادي لازم خواهيد داشت تا همه را ببينيد براي همين آژانس حرفه اي سفر ميتواند برنامه ريزي دقيق و مناسبي را براي شما تدارک ببنيد تا بدون دغدغه به همه مواردي که دوست داريد برسيد.

  واقعا اين سه شهر اسم برده شده از جاهاي ديدني ناب در ايران و حتي جهان ميباشند. همه شما دعوتيد تا از ديدنيهاي مشهد، قشم و چابهار ديدن کنيد. در اين شهرها گنجينه هايي نهفته است که سفر شما را کاملتر ميکند و خوبي آنها اين است که هم براي سفرهاي خانوادگي مناسب هستند و هم براي سفرهاي مجردي. پس طبق سليقه اي که داريد اين تورها را انتخاب کنيد و مسافرتي بي نظير در سفرهاي داخلي براي خود تدارک ببينيد.

  آنگاه يقين داشته باشيد که آژانس با تجربه، پاسخگوي معتبري، براي تمامي سؤالات شما خواهد بود. بنابراين سفر را با خيالي جمع، با آژانس مسافرتي متخصص تورهاي داخلي به خاطراتي شيرين تبديل کنيد.

  منبع خبر:

  www.akharinnews.com/

  بهترين سفرهايي که ميتوانيد امسال برويد تور کيش از تهران، تور مشهد هوايي و تور کرمان
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : -1

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
  آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 134
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 57
 • بازدید کننده امروز : 58
 • باردید دیروز : 8
 • بازدید کننده دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 281
 • بازدید سال : 2740
 • بازدید کلی : 32721
 • کدهای اختصاصی